O firmie

Części motoryzacyjne

Ponad 10000 części i akcesoriów w jednym miejscu

w miejscowości Przeźmierowo dostarczamy części eksploatacyjne, chemię samochodową i akcesoria do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych niemal wszystkich, popularnych marek.

Oferujemy auto części o sprawdzonych parametrach, pochodzące bezpośrednio od producentów i autoryzowanych dystrybutorów. Znajdziesz u nas akumulatory, amortyzatory, filtry, klocki i tarcze hamulcowe, tłumiki, sprzęgła, paski klinowe, opony i felgi, wycieraczki, żarówki, oleje oraz wiele innych artykułów. Współpracujemy z wiodącymi markami motoryzacyjnymi.

Posiadamy wiele towarów dostępnych „od ręki”, a na życzenie Klienta jesteśmy w stanie szybko (nawet w 24h) sprowadzić niemal każdą część – także do modelu wycofanego z produkcji. Zapewniamy fachowe wsparcie przy wyborze odpowiednich części samochodowych. Cieszymy się zaufaniem Klientów w regionie

Od początku działalności stawiamy na fachowość i solidność a także na przyjazną i miłą atmosferę podczas obsługi klienta. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry pracowniczej zapewni Ci bezpieczne i trafne zakupy.

Szeroki wybór produktów
Doświadczeni doradcy
Tylko sprawdzeni dostawcy
Wysokiej klasy zamienniki
Własny magazyn firmowy
Atrakcyjne ceny i rabaty
Dogodna lokalizacja
Produkty sprawdzonych marek

Zapraszamy do naszej hurtowni motoryzacyjnej w miejscowości Przeźmierowo!

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Wyślij je do nas - odpowiemy!